Kingdom's Heyday

Android için Krallık Kurma ve Yönetme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 103 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Melesta Games
Kingdom's Heyday oyununu Android cihazlarınıza yükleyerek Ortaçağ'da kendi krallığınızı kurabilir ve geliştirebilirsiniz.

Kingdom's Heyday oyununu Android cihazlarınıza yükleyerek Ortaçağ'da kendi krallığınızı kurabilir ve geliştirebilirsiniz.

Ortaçağ'da bulunan krallığı prenses ile birlikte yöneteceğiniz Kingdom's Heyday oyununda krallığınızı özelleştirebilir, yeni bitkiler dikerek onları yetiştirebilirsiniz. Ayrıca kurduğunuz şehirde yeni evler ve yaşam alanları kurmalısınız. Bu yaşam alanlarını kiralayarak gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler ile krallığınızı daha çok geliştirebilir ve büyütebilirsiniz. Topraklarınızı zenginleştirmek ve geliştirmek için stratejik planlar yapmalısınız. Her şey sizin elinizde.

Kingdom's Heyday oyunu içerisinde; krallığı ve onun topraklarını geliştirime, Ortaçağ ortam deneyimi, zorlu şehir kurma görevleri, krallığın alt yapısını geliştirme, Kendi vatandaşların için ev oluşturma, gıda üretimi için fabrikalar kurma, parklar ve turistik alan gibi yaşam alanları kurma, akıllıca yükseltmeleri seçebilme, cüceler ve elflerden oluşan komşu krallıklardan yardım alabilme, zenginliğini arttırmak için binalardan para toplama ve başarımlar gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Eğlenceli bir oyun deneyimi ve kendi krallığınızı kurmak için Kingdom's Heyday oyununu denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Kingdom's Heyday indir